July 2013

i don't feel anymore

23. july 2013 at 14:27 | Deniss |  Diary
Až mě děsí to,jak zase prázdniny utíkají,že zase bude škole,ale já se docela těším,tak bude zase změny,já změny rád,nové prostředí,lidi,učení a hlavně vypadnu z města,ve kterym jak studuju tak žiju.V jednu chvíli mi příjde,že doma vůbec nejsem a pak zase , že jo.Teď jsem byla dva dny doma a už mi to přišlo jako nekonečně dlouhá doba,takže jsem včera musela vypadnout ven s kámoškou a kámošema,popily a byl to dost dobrej večer,joint a víno,joo bylo nám fajn.Potřebovala jsem se odreagovat,protože jsem na nervy z jednoho ....... bývalýho přítele,mohla jsem s ním chodit když mi bylo 13/14:-D ovšem teď je mu už 20 a mě skoro 17. On odjel,přestěhoval se do Prahy.OK,měla jsem klid,protože vim,že mě stejně pořád chtěl a já jeho ne... a před týdnem se dozvím že se zpátky přistěhoval sem ??? Šla jsem vyvenčit svýho psa a potkám ho ??? jdu s nim ven,povídám si s nim a on to na mě začne rozjíždět ??? nedokážu si s ním ale představit absolutně NIC,nepřitahuje mě, navíc po něčem... je z něj totální troska, on byl dřív tak pěknej, neskutečný jak drogy za pár let dokážou lidi změnit. Má moje číslo,pořád mi volá, píše, neodpovídám, nechci, mám svojí hlavu ale já se prostě s takovýma troskama nechci a nebudu bavit,jo možná jsem povrchní, ale co kdyby mě do něčeho zatáhnul ??? cokoliv,ale drogy opravdu ne.(a tráva pro mě droga není) on je schopnej na mě zvonit ve tři ráno ať jdu ven ??? nevím,jak z töho ven,nedokážu mu to narovinu říct, ne jemu, je teď v háji,rozešel se s holkou , ale co mám dělat ???

be a man

21. july 2013 at 12:42 | Deniss |  Diary
Vlastně ani nevím,jak se mám,všechno je strašně složtý..nějaký dny jsou fajn a jiné zase ne.
Teď jsem v kuse brečela zase tři dny,bývalý přítel mi daroval spoustu věcí,který jsem musela vystěhovat z našeho bytu,vzpomínky jsou vzpomínky a ty mi nikdo nevezme,pořád na to musím myslet ale už jsem na tom o dost líp,užívám si,ale bolí to pořád.Teď.Definitivní konec.Já jsem doufala,ale byla jsem naivní.
Ten můj nový kamarád,říkejme mu třeba R. :-D se mě z toho snaží dostat,jsem mu za to vděčná a hlavně mi je s ním strašně dobře,škoda,že s ním nemůžu být pořád.Další kamarád,tomu říkejme třeba M. :-D tak 29.7. jedeme na Iron Maiden kam se MOC těším, můj sen je vidět se splní, když mi oznámil,že má lístky,byla jsem štěstím bez sebe:-D a jsem pořád. Jak na to tak koukám,tak nejsem přes prázdniny skoro vůbec doma.,ale co,nikomu to nevadí.Nějaký týden v sprnu budu doma sama, nevím, co budu dělat, ale slíbila jsem kamarádovi že uděláme velkou pááárty, jsem na to zvědavá ale už vím teď,že to nedopadne dobře:-D 30.7. narozeniny a já se nechci vidět,to taky asi nedopadne zrovna dobře.Od 1.8. mám brigádu,neumím šetřit peníze ale teď budu muset,chci si našetřit na peugeota a navíc v červnu dělám autoškolu,takže výdaje budou šílený.Chtěla jsem ji už dělat tak v dubnu,jenže já mám 18ctiny v červenci a tolerance je jen měsíc,takže až v červnu.To nevadí,těším se moc :-D také se už neskutečně těší m na září, já vím,asi jsem blázen,ale těším se na novou školu,nový lidi,začnu odznova..což potřebuju.
Mějte se krásně

Silence

17. july 2013 at 18:12 | Deniss |  Diary
Ahoj zase po delší odmlce ,
já nevím, kde začít:-D začaly rychleji utíkat prázdniny,než jsem si představovala tak budu doufat,že se to utíkání zase zastaví:-D máma si stěžuje,že pořád nejsem doma,ale mě příjde,že pořád doma jsem, i když je fakt,že asi nejsem.. snažím si užívat každičký den,jsem krásně opálená konečně, a ne spálená:-D seznamuju se s novýma lidma,každý den piju pivo a posloucham punk,je mi fajn..včera mi přišel dopis ze SOŠ,že semnou od září počítají,že nastupuju,tak ok.Shrnout poslední dny se nedá,ale; každý den se něco děje a mám takovej zvláštní pocit,a to takovej,že jestli moje játra přežijou letošní prázdniny,přežijou opravdu všechno:-D.Na bývalého přítele myslím den co den a je mi to opravdu líto,pořád to bolí ale chce to čas,čas rány zahojí a já nemůžu čekat a doufat na něco/v něco,co se už nikdy nestane a to je to,že budeme zase spolu..proto jsem se rozhodla jít dál,našla jsem si kamaráda,je to nová známost,ale je mi s ním hodně dobře a mám pocit,že mu můžu říct opravdu všechno ale!nechci nic zakřiknout,takže už dál psát nebudu:-D:-).
Fesťák se blíží(2.8.-4.8.) a já zatím ani nevím kdo jede,v kolik jedem,jak jedem, to se musí ještě všechno probrat,ale joo,těším se moc.
Užívejte prázdniny a mějte se krásně ;-)

7/7

7. july 2013 at 18:55 | Deniss |  Diary
Nemám slov,nebudu se už bývalým vůbec,ale vůbec zabývat,udělal ze mě totální krávu,asi jsem mu už vážně úplně jedno,měla jsem si to uvědomit dřív,mrzí mě,že k němu mám ještě takový city a pořád na něj myslím,ale to musí skončit.Seznámila jsem se s jedním mužem,no,chci aby to bylo "lepší" přátelství,opravdu teď se nechci vázat a ani nemůžu. Na dnešek jsem se ale docela těšila,nejdřív ráno jsem byla u babičky,kde jsem se opalovala i když sluníčko ještě tak nepražilo.V půl 2 jsem se sešla s kamarádkou, se kterou jsem se neviděla od skončení základky,moc jsme si to užily,opalovaly jsme se a koupaly se,zítra jdeme pravděpodobně zase,jenom jsem celá spálená,tale tak nevadí,neni léto,co bych se nespálila:-D.
Teď večer jedu se ségrou do baru,potřebuju si vyčistit hlavu,protože je toho na mě už trochu moc.

5/7

5. july 2013 at 19:10 | Deniss |  Diary
Poslední dva dny byly super,protože přijela moje nejlepší kamarádka a tak jsme konečně pořádně pokecaly,těším se strašně až ona bude u mě a já u ní.
Dnešní den jsem celý byla doma,nic se nedělo,jo vlastně-udělala jsem ze sebe totální krávu,jsem s bývalým v kontaktu,píšem si plno SMSek denně-no-včera si vypl mobil a já od tý doby samozřejmě nevím co s ním je,mám o něj strach,vim jak na tom je a připadám si jako totální stíhačka,vlastně nevím,proč se tolik zajímám o člověka,kterej o mě nemá zájem,jo vlastně vím,protože ho miluju a nevím,jak se z toho dostat ven.
Tak z toho mám takový divný pocit,myslím že se mi už nikdy neozve,ale má na to právo,přecejen už jsem pro něj "nic" a tak ať si dělá,co uzná za vhodné.
Dost jsem si stěžovala že tohle léto nebudu mít co dělat,ale asi je to blbost,jak tak na to koukám tak budu pořád po fesťácích a to vůbec není špatný,naopak,prostě léto v Čechách,no a v polovině srpna na jazykový kurz-těším se dost.
Dál nevím co bych napsala,mám toho na jazyku tolik,ale jsou věci,který tady nemůžu vyslovit a tak si je nechám pro sebe..:-) mějte se

3/7

3. july 2013 at 2:40 | Deniss |  Diary
Ahoj,už to chtělo zase článek,tak píšu.
Prázdniny utíkají-jo,jasný-začly terpve před chvílí,ale stejně..:-D
Jsem pořád v háji z bývalého,je mi strašně smutno,nemůžu být vůbec doma,mám špatný myšlenky,trpím samotou,občas mi to nevadí,ale teď je to nesnesitelné..snažím se pořád nějak zabavit,vím,že bych se z toho zbláznila,kdybych nic nedělala a byla doma,jasný nemůžu být pořád pryč,ale aspoň něco.Za sobotu bych se nejradši zabila,to byl šílenej den.U nás v městě jako každoročně byl rockfest a byla jsem tam s přáteli,tak moc jsem byla v prdeli,jako ještě nikdy,moc si to nepamatuju,mám úplný okno,vím,že mě táhli domu.Fuj,už nikdy.Za normálních okolnostech by se to nestalo,ale jak jsem v háji z toho rozchodu,tak mě to užíralo i tam,bohužel,nepřemejšlela jsem,lila jsem.V neděli mi bylo docela fajn,jela jsem za babičkou pokecat a na cigáro,pak zpátky domů a jenom jsem odpočívala.Pondělí byl pro mě hodně krásnej den,krásnej proto,že jsem byla s mojí nejlepší kamarádkou,která ode mě bydlí daleko,ale sebrala jsem se a jela za ní,no nakonec ona přijede zítra i za mnou a nemůžu se dočkat:-) dnešek taky hezkej den, s kamarádkou jsme se byly válet na seně,pily pivo a smály se a rozebíraly pro vás nezáživný témata a i kdybych to napsala,všichni by mě měli za blázna:).
Zas se mi rozjela porucha spánku,tak jsem byla ráda,že už můžu v klidu spát a ono zase nic,dneska pojedu nonstop,už to vidím,stejně už nemá cenu jít spát, ráno v 7 vstávám,k doktorovi,nakoupit a pak mi přijede Míša,takže do večera budu s ní,čtvrtek jedu za kamarádem si popovídat,asi stejnej případ jako já,pátek nevím a v sobotu březová-další fest- díky Bohu za mojí mámu,která mě už pouští opravdu úplně všude a je jedno odkdy dokdy,jsem jí tak vděčná,nevím co bych dělala kdybych musela být v určitou hodinu doma,asi bych se užrala nudou,já se prostě nezabavím když jsem doma sama,čtu knížky-jo,ale pak si připomenu zase tu samotu a je to v pr...
A to je asi takový plán na tenhle týden,další týden asi chcípnu a pak pojedu k té nejlepší kamarádce,nevím proč ale u ní je mi stejně nejlíp..chci moc vidět Mariána,neviděla jsem ho přes rok a on si na mě už asi nepamatuje,ale já se mu připomenu:-D
achjo,jebe mi,zase noční výlev,mějte se,nejdu spát