5/7

5. july 2013 at 19:10 | Deniss |  Diary
Poslední dva dny byly super,protože přijela moje nejlepší kamarádka a tak jsme konečně pořádně pokecaly,těším se strašně až ona bude u mě a já u ní.
Dnešní den jsem celý byla doma,nic se nedělo,jo vlastně-udělala jsem ze sebe totální krávu,jsem s bývalým v kontaktu,píšem si plno SMSek denně-no-včera si vypl mobil a já od tý doby samozřejmě nevím co s ním je,mám o něj strach,vim jak na tom je a připadám si jako totální stíhačka,vlastně nevím,proč se tolik zajímám o člověka,kterej o mě nemá zájem,jo vlastně vím,protože ho miluju a nevím,jak se z toho dostat ven.
Tak z toho mám takový divný pocit,myslím že se mi už nikdy neozve,ale má na to právo,přecejen už jsem pro něj "nic" a tak ať si dělá,co uzná za vhodné.
Dost jsem si stěžovala že tohle léto nebudu mít co dělat,ale asi je to blbost,jak tak na to koukám tak budu pořád po fesťácích a to vůbec není špatný,naopak,prostě léto v Čechách,no a v polovině srpna na jazykový kurz-těším se dost.
Dál nevím co bych napsala,mám toho na jazyku tolik,ale jsou věci,který tady nemůžu vyslovit a tak si je nechám pro sebe..:-) mějte se
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement