i don't feel anymore

23. july 2013 at 14:27 | Deniss |  Diary
Až mě děsí to,jak zase prázdniny utíkají,že zase bude škole,ale já se docela těším,tak bude zase změny,já změny rád,nové prostředí,lidi,učení a hlavně vypadnu z města,ve kterym jak studuju tak žiju.V jednu chvíli mi příjde,že doma vůbec nejsem a pak zase , že jo.Teď jsem byla dva dny doma a už mi to přišlo jako nekonečně dlouhá doba,takže jsem včera musela vypadnout ven s kámoškou a kámošema,popily a byl to dost dobrej večer,joint a víno,joo bylo nám fajn.Potřebovala jsem se odreagovat,protože jsem na nervy z jednoho ....... bývalýho přítele,mohla jsem s ním chodit když mi bylo 13/14:-D ovšem teď je mu už 20 a mě skoro 17. On odjel,přestěhoval se do Prahy.OK,měla jsem klid,protože vim,že mě stejně pořád chtěl a já jeho ne... a před týdnem se dozvím že se zpátky přistěhoval sem ??? Šla jsem vyvenčit svýho psa a potkám ho ??? jdu s nim ven,povídám si s nim a on to na mě začne rozjíždět ??? nedokážu si s ním ale představit absolutně NIC,nepřitahuje mě, navíc po něčem... je z něj totální troska, on byl dřív tak pěknej, neskutečný jak drogy za pár let dokážou lidi změnit. Má moje číslo,pořád mi volá, píše, neodpovídám, nechci, mám svojí hlavu ale já se prostě s takovýma troskama nechci a nebudu bavit,jo možná jsem povrchní, ale co kdyby mě do něčeho zatáhnul ??? cokoliv,ale drogy opravdu ne.(a tráva pro mě droga není) on je schopnej na mě zvonit ve tři ráno ať jdu ven ??? nevím,jak z töho ven,nedokážu mu to narovinu říct, ne jemu, je teď v háji,rozešel se s holkou , ale co mám dělat ???
 


Comments

1 ChemicalAngel ChemicalAngel | Web | 29. july 2013 at 20:30 | React

tiež ma to desí že bude zachvilu koniec prázdnin už iba mesiac ://
mi sme tak boli s kamošmi vonku včera, a potom doma /niee, fakt....fakt nič som nepila čo si o mne myslíš -____- " xD tak jasné..
fuha tak na takých chalanov si fakt davaj pozor, a nedaj sa nahovoriť na žiadne drogy, to je už len na tebe ako sa s nám budeš baviť ale chápem ťa v tomo :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement