September 2013

8/9 2013

8. september 2013 at 1:29 | Deniss |  Diary
Zase po delší době,ale přecijen. Poslední tejden prázdnin byl strašně hektickej,lítala jsem ze školy na školu, na ekonomce jsem ukončila studium a přestoupila na střední zdravotnickou.Jsem šťastná že jsem na škole,na kterou jsem chtěla a že budu moct v budoucnu dělat ve zdravotnictví.Příští týden máme naplánovaný sice 4 vstupní testy,ale tak to k tomu patří.
Zítra uvidím svýho bývalýho přítele,protože si přijede ke mě pro jeho osobní věci,který tu nechal..věřím že to bude v pohodě a tak,už jsme se neviděli od tý doby co mi řekl že zůsstane s ní,takže nějaký tři měsíce.Nevím jak zítra/vlastně dneska budu reagovat,ale je to vlastně jedno,protože VŠECHNO CHCE POZITIVNÍ MYSL :) a bude to dobré
R. jsem teď neviděla od minulý soboty,docela mi to chybí to všechno hezký s ním,budu s nim až ve středu a pátek.No ale zase se mám na co těšit,-). Taky už mi červnem skončila francouzština,na kterou jsem chodila a celkem mě to mrzí,skončila jsem jako absolventka FR :-) a přemýšlím že bych se naučila další cizí jazyk ?? :-D kéž by na to byl čas) ale čas strašně rychle utíká a já zvlášť teď ve školním roce nebudu moc stíhat.
tak se mějte :-)