December 2013

waiting

29. december 2013 at 13:50 | Deniss |  Diary

metallica 8. července praha - totální nedočkavost

EASY

28. december 2013 at 12:22 | Deniss |  Diary
Mám chuť toho tolik psát,ale pořád nemám čas,pořád něco dělám a já v poslední době nemám čas ani sama na sebe-což bych měla napravit.Máme po Vánocích a já jsem už tak šťastná,že je po všem.Rok od roku jsou ty Vánoce divnější a divnější a smutnější.Aspoň na Vánoce ten sníh mohl být,když už nic jiného...takže asi jediný,na co jsem se těšila,byly dárky,jako vždy:-D dostala jsem toho dost,ale dva nejhlavnější dárky notebook a autoškola,za což jsem moc ráda.
25. jsme byli s přáteli na každoroční povánoční párty a užila jsem si to,co jsem mohla.Myslela jsem,že to nebude až tak dobrý,protože do toho dne jsem se probudila s ne moc dobrou náladou a měla pořád nějaké pochyby o tom,že tam půjdu zbytečně a že to stejně bude nuda..no,fakt omyl.Fakt se mi nechtělo jít,ale všichni mě přemluvili.Bylo to strašn+ moc super,byli jsme tam od 6 večer do 4do rána a domu jsem přišla v pět ráno.Spala jsem dvě hodiny a na osmou ráno jsem musela být u babičky.Bylo to super,ale jsem z toho unavená doteď,protože chodím každej den spát strašně moc pozdě.Tak ráda bych se chtěla naučit chodit spát dřív,ale není to možné.Spát chodím pozdě i ve školní dny.Pak se divím,že ve škole usínám,můžu si za to sama:-D.Už asi měsíc jsem necvičila jogu a cítím se strašně unaveně,takže zase začnu ode dneška,dost mi to pomáhalo a celkově mi bylo strašně dobře.
Ségra odjela s přítelem do severních Čech a mě tu nechali jejich psa,o kterýho se musím kompletně starat.Mám z toho fakt radost,protože se aspoň při venčení pořádně projdu, s tím mým to moc nejde,má nemocný srdce a nejspíš by to neušel:-/.
Každý si do nového roku dává nějaké předsevzetí,já ho mám taky,ale asi ho sem nenapíšu:-D možná později
..někdy

IMMA DANCE LIKE A SLUT AND I DON'T EVEN CARE

2. december 2013 at 17:53 | Deniss |  Diary
no,popravdě jsem už nechtěla psát,nikdy
ale trochu mi to začalo chybět,protože to,co píšu sem,nikomu neříkám
je to moje malé TAJEMSTVÍ
a nevím,kde začít, když jsem psala naposledy o prázdninách

Za prvé tedy asi napíšu,že jsem opravdu ukončila studium na ekonomickém lyceu a přešla jsem na SŠ zdravotnickou.Byl to boj,protože moje mamka byla přesvědčená,že ekonomka mě bude bavit,ale velkej omyl.Já jsem člověk akční,ráda pomáhám a práci v kanclu si prostě představit nedokážu.Na zdrávce se mám fakt fajn,studuju to,co mě baví a nemám s ničím problém.Dokonce z matiky, na kterou jsem byla na základce fakt debil, mi vychází dvojka.Ovšem to už nemůžu říct tak úplně o kolektivu,že je to přesně tak,jak bych si představovala.. není.Na ekonomce jsme měli výbornej kolektiv a pořád srovnávám.Lidi z ekonomky mi hrozně chybí a se spoustu bývalýma spolužákama se scházím doteď.Zpátky k nynějšímu kolektivu.Mám tam spoustu kamarádek,se kterýma si rozumím,s klukama totéž,ale prostě ne všichni lidi mě sednou.Něktěří tam fakt řeší sračky,nedá se to poslouchat a kolikrát se musím hlídat,abych něco neřekla,příjdu si proti nim svýma názorama jako 30ti letá ženská.Ale zkušenosti obohacují člověka a můžu s klidem říct,že mám toho prožitýho tolik,že by nikdo ani nevěřil,takže na druhou stranu musím chápat,že oni ty zkušenosti prostě nemají a proto si ne se všemi rozumím.
Člověk,o kterým jsem tu hodně psala,je můj bývalý přítel.Od té doby,co jsme skončili,jsme se neviděli.Přestěhoval se daleko do zahraničí a já ho od té doby neviděla.. jo, je mi smutno,často vzpomínám.Na to se nedá zapomenout a nikdy nezapomenu,protože jsme spolu bydleli a prožili toho strašně moc.. i když jsme byli "jen" 8 měsíců, nikdy mi to nikdo nevynahradí,protože on byl moje první opravdová láska a navíc když jsme spolu bydleli, byli jsme na sebe hrozně zvyklí..mám problém si někoho najít, vlastně jsem se ani o to nesnažila.Nevázala jsem se před ním,nevážu se teď a ještě dlouho nebudu.Jo,napíšem si spolu tak jednu dvě SMSky týdně a to je tak všechno.Miluju ho nejvíc ze všeho a dala bych cokoliv za to,abych s ním mohla být,paradox je ten,že nevím 100%,jestli bych ještě chtěla.Jenže o tom nemusím přemýšlet,protože se to nikdy nestane.
Další člověk,o kterým jsem tu psala,byl R. měla jsem s ním nejkrásnější prázdniny-pořád spolu-on u mě, já u něj,koukání na filmy,intimnosti,společný koncerty,všechno prostě.No, neskončilo to úplně,budeme se vídat zase od jara.Teď přez zimu má víc práce a já to chápu,takže se těším až se začneme zase vídat,až bude teplo.
A teď ? ... jo,mám kamaráda.Jo,těch kamarádů je víc,ale s tímhle je to takové nejintenzivnější,budu mu říkat třeba P2(protože P1 tu už je)
A stejně jsem nepřestala chtít pana G., se kterým mám mimochodem plány na léto 2014..teda,on to ještě neví,ale dozví se.
Mám hrozně moc plánů na léto a chci je všechny uskutečnit,od pátka(6.12.) mám brigádu a potřebuju si našetřit opravdu strašně moc peněz a NAŠETŘÍM,do konce prosince si našetřím aspoň pár tisíc, mám tolik plánu a hlavně taky v půlce srpna začínám s autoškolou,takže si budu užívat červenec a půlku srpna.Moje 18tiny oslavím na Povaleči (3denní fesťák) s nejlepšíma kamarádama a radši to vlastně ani nechci vidět.Jo,mluvím dost dopředu,ale ono se to nezdá,uteče to.
V lednu nebo v únoru se objednávám na tetování,v pořadí zatím čtvrté,no nemůžu se dočkat a jsem tak vděčná,že moje mamka tohle chápe.Původně jsem jí chtěla k narozkám koupit poukaz na tetování,protože vím,že se jí to hodně líbí ale na druhou stranu vím,že ona je moc citlivá na bolest a že by hned brečela.Škoda.
Věc,kterou chci změnit,je omezit kouření.Někdy jsou dny, kdy se mi to podaří nekouřit třeba celý den a prostě nemám chuť,ale jakmile jsem mezi kuřákama,je to jedna za druhou.Je to hrozný,utrácim za to neskutečný peníze a mamka je už na mě taky za to naštvaná a fakt se jí nedivím..lituju toho,že jsem tenkrát začla,jenže je to už pět let zpátky a jen tak se toho nezbavím a jestli se o to pokusím,bude to dlouhý boj....